Informácie o produktoch: 0948 405 512

  • Najväčšia ponuka masívneho nábytku
  • 100% garancia spokojnosti

Magazín

 

Možnosti platby za tovar

Za Vami objednaný tovar môžete zaplatiť nasledovnými spôsobmi:

  

Bankovým prevodom

Za tovar môžete zaplatiť bankovým prevodom alebo priamym vkladom na účet na základe údajov z potvrdzujúceho emailu po odoslaní objednávky. Platbu je potrebné zrealizovať čo najskôr. Tovar, ktorý nie je na sklade sa objedná u dodávateľa až po prijatí platby. 

 

IBAN: SK30 7500 0000 0040 2938 5811
BIC (SWIFT): CEKOSKBX
Ako variabilný symbol uveďte prosím číslo Vašej objednávky.  

  

Na dobierku 

Na dobierku je možné platiť až do hodnoty objednávky 1000 €. V čase odoslania Vašej objednávky služba platby na dobierku nemusí byť dostupná. V prípade takejto zmeny Vás budeme informovať. Platba je možná len v hotovosti, kuriérovi nie je možné platiť platobnou kartou. 

 

PayPal Express Checkout   

PayPal účet slúži na bezpečný nákup cez internet. Za tovar zaplatíte svojou platobnou kartou, ktorú máte zaregistrovanú vo svojom PayPal účte.  

  

Quatro - predaj na splátky  

Pri nákupe nad 100 Eur si môžete zvoliť platbu na splátky. Po potvrdení objednávky budete presmerovaný na formulár spoločnosti Quatra, kde vyplníte všetky informácie potrebné pre schválenie pôžičky. Ak Vám Quatro pôžičku schváli, pošle Vám zmluvy na podpis, ktoré následne je potrebné vytlačiť a podpísané poslať poštou na adresu Quatra. Po obdržaní podpísanej zmluvy, Quatro nám pošle informačný email, že zmluva je platná a môžeme Vám vyexpedovať tovar.

 

Homecredit - predaj na splátky  

Pri nákupe nad 100 Eur si môžete zvoliť platbu na splátky. Po potvrdení objednávky budete presmerovaný na formulár spoločnosti Homecredit, kde vyplníte všetky informácie potrebné pre schválenie pôžičky. Ak Vám Homecredit pôžičku schváli, pošle Vám zmluvy na podpis, ktoré následne je potrebné vytlačiť a podpísané poslať poštou na adresu Homecredit. Po obdržaní podpísanej zmluvy, Homecredit nám pošle informačný email, že zmluva je platná a môžeme Vám vyexpedovať tovar.

 

TrustCard - Debetnou/kreditnou kartou  

Bezpečená platba kartami Visa a Mastercard. Po potvrdení objednávky budete presmerovaný na zabezpečenú stránku firmy Trust Pay, kde môžete vykonať platbu kartou.

 

TrustPay - Debetnou/kreditnou kartou  

Bezpečená platba cez internet banking Vašej Banky. Po vytvorení objednávky budete prostredníctvom platobnej brány TrustPay presmerovaný na zabezpečenú stránku Vašej banky s predvyplnenými údajmi o platbe (suma, variabilný symbol), kde môžete rýchlo a pohodlne za tovar zaplatiť.

 

Dôležité upozornenie: Pri osobnom odbere tovaru v Liptovskom Mikuláši, na Palugyayho 40/1, nie je možné platiť za tovar v hotovosti nad 1000 €, kreditnou alebo debetnou kartou.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky, príp. emailom v pracovných dňoch od 7:00 - 15:30.

Email: info@masiv24.sk

Ďakujeme za Váš nákup a prejavenú dôveru a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

 

Cena dopravy v rámci Slovenska

Na výber máte 2 možnosti:

 

1, Osobný odber - zdarma

Na adrese:  SARDIS TRADE, s.r.o. , Palugyayho 40/1, 031 01 Liptovský Mikuláš. Kupujúci si zabezpečí vlastný dopravný prostriedok na odvoz a nakládku zakúpeného tovaru. Pri osobnom odbere je možné zaplatiť za tovar prevodom na účet alebo v hotovosti do výšky 1000 €. Platba kartou nie je možná.

 

Tovar je možné vyzdvihnúť osobne v pracovné dni od 8.00 do 15.00 hod. Prosíme zavolať vopred aspoň 1 hod. pred vyzdvihnutím, aby sme mohli tovar pripraviť pre Vás.

 

2, Doručenie tovaru kuriérskou spoločnosťou

Doprava kuriérskou spoločnosťou je možná v pracovné dni a obsahuje vyloženie tovaru z auta, bez vynášky do bytu/domu. V prípade záujmu o vynášku informujte sa na mail info@masiv24.sk

 

0-60kg                 19,90 €

61 - 100 kg          31,90 €

101-300 kg          49,90 €

nad 300kg            59,90 €

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky, príp. emailom v pracovných dňoch od 7:00 - 15:30:

Email: info@masiv24.sk

Ďakujeme za Váš nákup a prejavenú dôveru a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

 

Cena dopravy do Českej republiky

Pre objednávky z Českej republiky nájdete bližšie informácie na českej internetovej stránke www.masiv24.cz alebo kliknite TU.

 

Cena dopravy do Maďarska

Pre objednávky z Maďarskej republiky nájdete bližšie informácie na maďarskej internetovej stránke www.massziv24.hu alebo kliknite TU.