Informácie o produktoch: 0948 405 512

 • Najväčšia ponuka masívneho nábytku
 • 100% garancia spokojnosti

 

Top série

Naše Topsellery

 • Rozmanitosť

  Rozmanitosť

  Najširšia ponuka nábytku a doplnkov na Slovensku.

  Na Masiv24.sk nájdete širokú ponuku produktov z masívneho dreva, z ktorých môžete čerpať inšpirácie pre Vaše bývanie. Rôznorodý nábytok, bytové doplnky, svietidlá v tej najlepšej kvalite a v štýle, ktorý sa Vám páči. Veríme, že nákup nábytku na Masiv24.sk bude pre Vás zábavou.

 • Bezpečnosť

  Flexibilita

  Plaťte tak, ako Vám vyhovuje.

  Preferujete bankový prevod alebo platbu platobnou kartou? Nie je problém! Máte radšej platbu v hotovosti? V tom prípade platíte kuriérovi pri prevzatí tovaru. Pri osobnom odbere môžete platiť v hotovosti priamo u nás.

 • Pohodlie

  Pohodlie

  Doručenie tovaru až k Vám.

  Nakupujte z pohodlia Vášho domova. Tovar si môžete nechať doručiť kuriérskou spoločnosťou až k Vám. Zásielky kuriéri doručujú pred prvé uzamykateľné dvere. Vynáška tovaru až priamo do bytu/domu nie je zahrnutá v cene prepravy. V prípade záujmu o vynášku tovaru nás kontaktujte na [email protected], ohľadom ceny vynášky Vás budeme obratom kontaktovať.

                                                                                                                                                                 

 • Flexibilita

  Bezpečnosť

  Nakupujte bez obáv a pohodlne.

  Nakupujte bez obáv a pohodlne. U nás môžete nakupovať kedykoľvek v ktorúkoľvek dennú alebo nočnú hodinu bezpečne. Nemáme žiadne otváracie hodiny, z pohodlia domova môžete nakupovať aj cez víkend alebo sviatok. Samozrejmosťou zostáva, že bez udania dôvodu môžete vrátiť tovar do 14 dní (neplatí pri nákupe na právnickú osobu).

Reakcie zákazníkov

 •  

  Veľký výber

  Som maximálne spokojná s ponúkaným výberom produktov. Išla som si objednať konferenčný stolík do obývačky a zariadila som si celú pracovňu. Už sa teším, keď si budem zariaďovať novú spálňu :)

  Veronika, Banská Bystrica

 •  

  Odporúčam!

  Dlho sme si nevedeli vybrať komodu do našej spálne. Kamarát nám odporučil Váš obchod a dnes sa už tešíme z krásnej komody. Určite budeme tento obchod odporúčať aj my. 

  Janka a Patrik, Nové Zámky

 •  

  Rýchlo a pohodlne

  Nevedel som ako objednať tovar, keďže toto bola moja prvá skúsenosť s nákupom cez internet. Pracovníčka zákazníckeho servisu mi poradila a ja som si objednal novú posteľ z pohodlia domova. 

  Marek, Bratislava
 •  

  Perfektné služby

  Od zrealizovania objednávky až po doručenie som bola dostatočne informovaná o stave mojej objednávky. Prišlo mi všetko v poriadku a určite to nebola moja posledná objednávka. 

  Lenka, Poprad